در حال فراخوانی آگهی های بیشتر ...
نیاز میهن با تعرفه های استثنایی بهترین مکان برای تبلیغات و معرفی کسب و کار شماست برای اطلاعات بیشتر حتما از لینک تعرفه آگهی ها دیدن کنید.

نیاز میهن

چربیگیر رستوران و انواع صنایع

چربیگیر رستوران و انواع صنایع

آگهی رایگان
  • برای کسب و کار متفرقه
  • قیمت کل : توافقی
  • نوع : ارائه
  •  email
  • email
  • تاریخ ثبت آگهی : ۱۳۹۷/۰۲/۲۳
  • آخرین بروز رسانی : ۱۳۹۷/۰۳/۱۴
  •    تهران تهران
  • 36 بازدید
  • تهران-شریعتی-دولت
چربیگیر چیست؟
انواع چربیگیر جهت جلوگیری از ورود چربی و روغن و سایر مواد جامد به سیستم پساب می باشد.اگر روغن وارد سیستم پساب گردد جامد و سفت شده در نتیجه حجم عظیمی ماده جامد در پساب ایجاد می شود که سبب بالا زدن پساب و گرفتگی لوله ها و نهایتا ترکیدگی لوله می شود لذا چربیگیر جهت رستوران ها و صنایعی که در آنها مصرف روغن بالا است کارایی ویژه ای دارد
چربیگیری، یک روش جداسازی فیزیکی روغن‌ها و مواد سبک از آب یا فاضلاب هستند که شامل سه نوع عمدهAPI،CPIو DAFمی‌باشند.چربیگیر جهت جدا سازی چربی و مواد روغنی از مایعات و آب به کار می‌رود که می‌توان برای رستوران‌ها و آشپزخانه‌ها از آن استفاده نموده و با قیمت مناسب آنرا تهیه نمایید. یکی از آلاینده‌های معمول در فاضلاب صنایع مختلف همچون رستوران‌ها و آشپزخانه‌های صنعتی، وجود روغن و چربی در پساب خروجی می‌باشد، در برخی موارد غلظت آلاینده‌های فوق به قدری بالا است که لزوم استفاده از یک واحد چربیگیر برای جلوگیری از ایجاد مشکلات بیشتر نظیر (آلودگی محیط زیست و گرفتگی چاه و انسداد) توصیه می‌گردد.API (American Petroleum Institute)
روشAPIبر اساس ثقل عمل می‌کند (سیستم جدا کننده آب از روغن و نفت). API در واقع یک سیستم جدا کننده روغن از آب است که تحت استانداردهای API طراحی شده است. مخلوط آب و روغن و یا فاضلاب حاوی روغن یک امولسیون ناپایدار می‌باشد. این امولسیون در صورتی که به مدت معینی ساکن بماند به خاطر اختلاف چگالی روغن و آب از هم جدا شده و تشکیل دو فاز مجزا می‌دهند. میزان جداسازی روغن از آب به نوع امولسیون و اندازه ذرات روغن در داخل آب بستگی دارد. زمان لازم برای شناورسازی روغن و اندازه ذرات آن نسبت عکس دارند. در صورتی که اندازه ذرات خیلی ریز باشد ممکن است یک مخلوط شبه پایدار به وجود بیاورد و عملاً امکان جداسازی ثقلی نباشد. سیستم‌هایAPI تمام فاضلاب‌های معمولی را که دارای اندازه روغن درشت می‌باشند می‌توانند تصفیه کنند. چربی‌های آشپزخانه‌ها و چربی‌های حیوانی به راحتی توسط این روش حذف می‌گردند.

API

صفحات مواج جدا کننده CPI(Corrugated Plate Interceptors)
روشCPIبهبود یافته APIمی‌باشد که در آن همانند کلایرفایرها از صفحات لاملا برای افزایش میزان حذف استفاده می‌گردد. فضای مورد نیاز در این حالت کمتر می‌شود و سرعت تصفیه نیز بیشتر می‌گردد. آب هنگام عبور از بین لاملا ذرات روغن آن به هم چسبیده و در نتیجه سرعت شناورسازی افزایش می‌یابد.

صفحات جدا کننده TPI (Tilted Plate Interceptors) همان روش CPI استکه در آن همانند کلایرفایرها از صفحات صاف برای افزایش میزان حذف استفاده می‌گردد. فضای مورد نیاز و سرعت تصفیه در این حالت به اندازه CPI است.

سیستم شناور سازی با هوای فشرده DAF (Dissolved Air Flotation)
نوع خاصی از چربیگیرها هستند که دارای راندمانی به مراتب بالاتر از دو روش دیگر هستند و در صنایعی مانند نفت که روغن حالت نیمه پایدار را دارد استفاده می‌شود. این روش از هوای فشرده برای افزایش راندمان استفاده می شود و افزودن هوای فشرده باعث شناورشدن ذرات روغن در مدت زمان اندک می‌شود.
شرکت فنی و مهندسی پالاگر با بهره گیری از به روزترین فناوری های جهان و متخصصین مجرب بین المللی طراح و سازنده انواع سیستم های تصفیه آب و فاضلاب و هوا و تامین کلیه تجهیزات مرتبط بوده و آماده همکاری با کلیه کارخانجات، رستوران ها ، هتل ها، بیمارستانها، مجتمع های تجاری اداری و مسکونی و ویلاها و مراکز تفریحی، فضاهای آموزشی و غیره می باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان و ارسال رزومه با ما تماس بگیرید.
982126643787+
989120615154+
اینستاگرام: palagarco
تلگرام: palagarco@
www.palagarco.com
فروش انواع تجهیزات تصفیه آب و فاضلاب از قبیل:
فروش انواع تجهیزات تصفیه اب و فاضلاب از قبیل: ممبران،دیفیوزر،فیلترپرس،فیلترکربنی،فیلترشنی،فیلتر دیسکی،فیلترجانبو،فیلترکارتریج،فیلترالیافی،مدیا،سپتیک-تانک،دیونایزر،دوزینگ پمپ،کلریناتور،آنتی اسکالانت، چربیگیرDAF،آشغالگیر،RBC،بلوئر،پمپ،الکتروپمپ،الکترولیز،دستگاه کلرزنی، سپراتور،کلاریفایر،هیدروسیکلون، فیلتر یخچالی،فلومتر،TDSمتر، pHمتر،پکیج های تصفیه فاضلاب در ابعاد مختلف و قیمت مناسب،پکیج های تصفیه آب نیمه صنعتی و صنعتی،شناورسازی با هوای فشرده،میکسر دورکند،میکسر دورتند،هواده سطحی دور تند و کند، اسمز معکوسRO،آب شیرین کن،آب فوق خالص،سختی گیر رزینی،پل چربی روب،ایمهاف تانک

  ثبت آگهی رایگان